“Тільки 5% можуть вирішити правильно”: скільки яєць у лотку?

Просторове мислення – це здатність мислити у трьох вимірах і представляти об’єкти у просторі. Воно дозволяє вирішувати різні завдання, такі як конструювання, архітектура, інженерна справа та багато іншого.

Розвивати просторове мислення можна через різні вправи та завдання, такі як збирання конструкторів, малювання перспективних зображень і навіть гри у шахи.

Ми пропонуємо вам вирішити цікаве завдання. Отже, погляньте на картинку і дайте відповідь, скільки яєць знаходиться в лотку? Вірна відповідь буде наприкінці статті.

Розвинене просторове мислення може бути корисним у повсякденному житті, допомагаючи, наприклад, орієнтуватися в незнайомому місті або зібрати меблі без інструкції.

Правильна відповідь

Видавництво The Sun стверджує, що лише 5% людей здатні вирішити це завдання правильно.

Починати рахувати яйця краще знизу. Лоток має квадратну форму і в ньому міститься 4 яйця по ширині і по довжині. Множимо 4*4 і отримуємо відповідь 16. Саме стільки яєць знаходиться на першому ярусі.

Для кожного ярусу повторюємо алгоритм. Тобто на другому ярусі буде дев’ять яєць, на третьому — чотири, а на четвертому лише одне яйце.

У результаті виходить: 16+9+4+1 = 30 яєць.

А яка відповідь вийшла у вас?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *