Місто за містом! Віськовий злив ТАКЕ: ЗСУ йдуть ва-банк, шалений прорив. Контрольний пішов!

Останні декілька днів ЗМІ повідомляють що у Бахмуті росіян беруть у пастку та просуваються в цьому напрямку.

Військово-цивільний аналітик, ветеран АТО, екскомандир штурмової роти батальйону «Айдар» Євген Дикий пояснив, що зараз відбувається в Бахмуті.

“Справа в тому, що з військової точки зору їм було б зараз розумно вже його залишити, їм треба було б відступити, віддати нам Бахмут назад, але ж з політичної точки зору взяття Артемовска, як вона його називають, це єдиний переможний у них елемент за весь минулий рік. До Артемовска вони крайній раз взяли Лисичанськ, це був липень минулого року, і от за весь період після того вони взяли один Бахмут. Якщо брати разом вбитих і поранених, вони там втратили не менше 100 000 людей, із них вбитими не менше 20 000 — це я назвав якраз найбільш консервативну і найбільш обережну оцінку. І тепер оцей Артемовск став одним із елементів їхньої пропаганди, і зараз прямо нам його віддати, після того, як вони 10 місяців його штурмували, і от після цього потримати його в руках два місяці і повернути нам — для їхньої пропаганди це неприйнятно. Тому вони туди наразі перекидають дуже багато резервів і тим самим оголяють ті ділянки фронту, які для нас набагато цікавіші”, — заявив військовий.

 

 

Зараз в Бахмуті тривають дуже запеклі бої під Кліщіївкою, де ми маємо серйозні успіхи, але напередодні туди росіяни перекинули великі резерви.

“Там наразі йде сильна заруба. А під Берхівкою поки наші успіхи менші. Ми там теж просуваємося, але все ж таки панівні висоти ще не взяли. Під Кліщіївкою ми саме контролюємо панівні висоти, з яких можна далеко прострілювати”, – сказав військовий.

Він наголосив, якщо наші військові все ж таки дотискаємо і висоти під Кліщіївкою, і висоти в районі Берхівки, навіть там не так потрібні самі ці населені пункти, потрібні панівні висоти довкола них, то в такому разі просто весь Бахмут стає прострілюваним нами, причому прострілюваним прицільно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *